Villeroy & Boch - manuál ViFlow, umyvadla Architectura, delistace umyvadla Antheus

11.02.2019

Nový ventil ViFlow
Nedávno byly na trh uvedeny nové modely van, u kterých je přepad řešen elektronickým čidlem ve výpusti (ventil ViFlow Plus U90953068). Díky absenci přepadového otvoru je design van ještě čistší než tomu bývalo dříve. K vaně ale bylo nutné při přípravě instalace zavést přívod elektřiny.
Ne vždy je ale možné elektřinu přivést. Proto nyní výrobce Villeroy & Boch uvádí na trh výpustní ventil, který již přívod elektřiny nepotřebuje. Jmenuje se ViFlow U90953061 (bez označení Plus). S jakými vanami je kompatibilní poznáte jednoduše v dodatku k ceníku 2018 a od dubna v připravovaném ceníku 2019. Pokud je na stránce produktu pod danou vanou ventil uveden, je s touto vanou kompatibilní. V opačném případě kompatibilní není.

Přeložený návod k tomuto nově nabízenému ventilu je ke stažení ZDE v sekci "Montážní návody"
 

Umyvadla Architectura
Dříve delistovaná umyvadla Architectura jsou nyní opět na dotaz k dispozici. Pokud budete mít o výrobky zájem, informujte se u nás ohledně aktuální dostupnosti.


Delistace umyvadla Antheus
Vzhledem k narůstající poptávce po některých modelech umyvadel Antheus je výrobce nucen s okamžitou platností ukončit výrobu zřídka objednávaných modelů. Konkrétně budou delistována umyvadla velikosti 120 cm (4A10C5 a 4A10C2) a s nimi kompatibilní skříňky B06512, B06612 and B06560. Díky tomu bude moci držet skladem ostatní modely a uspokojit stále stoupající poptávku po ostatních velikostech umyvadel a nábytku Antheus.

Villeroy & Boch - manuál ViFlow, umyvadla Architectura, delistace umyvadla Antheus

Dokumenty