Villeroy & Boch - aktualizace k vybraným produktům

11.09.2018

  • Vany Antheus a Theano

Rádi bychom Vás informovali o novinkách pro vany Antheus a Theano, které se týkají nabízených odtokových souprav. Výrobce Villeroy & Boch tak reaguje na poptávku po bílé povrchové úpravě viditelných částí. Nově budou nabízeny odtoky pro vany Antheus a Theano takto:

U90952061
Ventil Push-to-open bez funkce přepadu, bílá i chromová krytka

U90955000 
Skrytý přepad ViFlow+ vč.řídící elektroniky s integrovaným tlakovým čidlem, pochromováno

U90955000-68 
Skrytý přepad ViFlow+ vč.řídící elektroniky s integrovaným tlakovým čidlem, bílé viditelné části

Výše uvedené nahrazuje informace z ceníku sanity 2018 a dodatku k ceníku 2018.

Dále připomínáme, že u vany Antheus nebo Theano s přepadem, je nutné objednat k vaně i elektronický přepad ViFlow+ (k vaně je nutné přivést elektřinu). Pokud se k vaně místo ViFlow+  objedná Push-to-open ventil bez přepadu U90952061, je nutné vanu instalovat do vodotěsné vyspádované místnosti s podlahovou vpustí.

 

  • Hydromasážní vany

Aktuálně dodávanou lesklou chromovou mřížku pro hydromasážní vany (volitelné příslušenství) nově nahradí mřížka v matném provedení. Rozměry a cena zůstávají stejné, dojde tedy jen ke změně vzhledu. Obrázek obou variant najdete v příloze. Ke změně dojde přibližně koncem roku 2018. Prvně budou vydány veškeré skladové zásoby lesklé varianty, které budou následně plynule nahrazeny dodávkami mřížky v matné variantě.

U hydromasážních van O.novo o rozměrech 160x70, 170x70 a 170x75 centimetrů se systémy Hydropool comfort (HC) a Combipool comfort (CC) budou nově boční trysky přesahovat okraj vany o 5mm. S tím je nutné počítat v rámci stavební připravenosti.

 

 

Villeroy & Boch - aktualizace k vybraným produktům
Villeroy & Boch - aktualizace k vybraným produktům

Dokumenty